Nobby brusná navlékací bidýlka 19cm display 12x4ks

Šikovný pomocník při broušení drápků. Papírové trubičky pokryté pískem pro andulky a kanáry. Balení 4 x 12 ks. Velikost 19cm.

Dostupnost: 26.07.2024
Pro zobrazení ceny se musíte přihlásit. Baleno po 1 ks. Potřebujete poradit?
New
  • Značka Nobby brusná navlékací bidýlka 19cm display 12x4ks Nobby
  • Kód zboží25028
  • EAN4054209018621
  • Hmotnost0.453 kg

Papírové trubičky pokryté pískem pro andulky a kanáry. Jedna tyčinka vydrží 1-2 týdny.  Použití: nasuňte na bidýlko. Ptáci si o pískový povrch mohou brousit drápy a zobák.

I drobné exotické ptactvo potřebuje péči o drápky, aby nepřerůstaly. Málokterý majitel však umí, nebo má odvahu takto drobnému papouškovi drápky zastřihnout a musí ho tedy odvést na veterinu. Proto jsou zde tyto papírové trubičky, aby pomohly s péčí o drápky a co nejvíce eliminovaly nepříjemné stresování vašeho opeřence návštěvami u veterináře.

Trubičky lze jednoduše navléknout na bidýlko a tím ho "vylepšit" brusným papírem. Jsou totiž pokryté pískem, o který si drobné exotické ptactvo brousí drápky už jen tím, že na nich sedí. To vám pomůže snížit četnost nutných návštěv veterináře kvůli přerůstajícím drápkům. V případě, že přece jen budete drápky zastřihávat doma sami, určitě nepoužívejte klasické nůžky, ale nůžky na drápky a dejte bedlivý pozor, aby jste nestřihly do lůžka, jelikož u ptáků se krvácení hůře zastavuje.